Dëshmia që fakton politizimin e protestës te Unaza e Madhe, Dorjan Protoduari: Do votoj për PD

December 23, 2018 15:40

Dëshmia që fakton politizimin e protestës te Unaza e Madhe, Dorjan Protoduari: Do votoj për PD

Në një kohë që protesta te Unaza e Madhe ka filluar të zbehet, të tjera dëshmi tregojnë për angazhimin e Partisë Demokratike për të penguar realizimin e zgjerimit të saj.

I ftuar në Fax tv, një prej protestuesve më aktivë të kësaj proteste Dorjan Protoduari ka pranuar se është militant I PD-së.

“Unë do votoj Partinë Demokratike. Nuk e votoj kurrë Partinë Socialiste, sado keq të jetë Partia Demokratike, do e votoj’, tha Protoduari, teksa e cilësoi arrestimin e tij si politik.

l.h/ dita

December 23, 2018 15:40
Komento

3 Komente

 1. Raul December 23, 17:06

  Nuk i duam votat e shpellare që pengojnë ndërtimin e unazes

  Reply to this comment
 2. MH December 23, 17:34

  Duket mesa shkruan qe je i menget ne tru.
  Nese ka shume si puna yte lete votojne gjithe jeten,PD.E fara e juaj te mos hyje kurr ne nji tjeter parti.
  Ti pa dashje e tregon veten se nuk ke fare logjike.Ngatrron pasionin me nivelin e trunit qe nuk te prodhon logjike,arsyetim.Pasioni me ate nivel trunit perfundojne ne shterpezim.
  Do votoj PD sa do e keqe te jete PD.Me siguri ndigjuesit te kane duratrokitur me ovacione.Sepse kjo logjike don te thote qe PD ka vertet ane negative te keqia.

  Reply to this comment
 3. lana December 23, 19:43

  Ti qe do votosh per PD njesoj do jesh ne halle se dhe ajo mos me shume do beje te njejten gje vetem se do ndrojne oligarke dhe ti ku vajte aty prape ne te semes?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim