Dëshmitarët e xhihadistëve “mbyllin gojën” në seancë!

October 27, 2015 11:05

Dëshmitarët e xhihadistëve “mbyllin gojën” në seancë!

Edhe seanca e radhës për të ashtuquajturit grup xhihadist ka përfunduar me dështim.

Dy dëshmitarët e thirrur preferuan të mos flasin në seancën e kësaj të marte në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Të thirrur nga prokuroria ishin Agim Ndregjoni dhe Hamide Dumani, vëlla e motër.

Bashkëshorti i Dumanit ka mbetur i vrarë në Siri. Gruaja konsiderohej si dëshmitarja kyçe në këtë proces, por ajo preferoi të mos flasë.

October 27, 2015 11:05
Komento

4 Komente

 1. nik October 27, 12:27

  Une e di…e kane fajin greket!!!!

  Reply to this comment
 2. katarakti October 27, 12:35

  U ka ardhur dita! Bejne mjekercjapet si duan. Dhe tallen me shtetin. Vetem Enveri ua rregullonte samarin ketyre. Po ç’e do. Iku ajo kohe. Ja perse me pelqen ngandonjehere Enver Hoxha. Se ka bere edhe ca pune shume te mira per kete vend.

  Reply to this comment
 3. Mark uk October 27, 13:58

  Te kalben ne burk derisa eshte hequr denimi me vdekje.Kurr mos e hapshin goje si ata si ata si jan si ata.

  Reply to this comment
 4. lato October 27, 14:03

  Lerini te qeshin,lerini,se do qani ju pastaj!

  Reply to this comment
 5. A October 25, 13:21

  Historia shqiptare ketyre mjekerceperve, ne momentet kur ne fuqi, pozite, ne pushtet ishin 2(DY) MUSLIMANE qe bene reforma te medha fetare, qe nuk lejonin si ne pamjen e jashtme dhe ne veshje te kishin ndikime islamike, muslimane, turke dhe arabe ishin 2(DY) persona, ZOG i I-re dhe ENVER HOXHA. Duhen tipa te tille qe ti tregohet vendi ketyre vemjeve qe nuk kane asgje shqiptare. Minimalja e tyre eshte te kalben ne burg. Turp per muslimanet shqiptare, turp per politiken shqiptare qe pranojne te levrijne si mi halesh dher xhirizesh ne territorin e shtetit dhe kombit shqiptar keto lloj elementesh.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*