Detaje/ Vdekja e dyfishtë në Vlorë, dyshohet se banesa u dogj qëllimisht

January 21, 2018 09:11

Detaje/ Vdekja e dyfishtë në Vlorë, dyshohet se banesa u dogj qëllimisht

 

Të tjera detaje të rënda janë mësuar në lidhje me tragjedinë në Vlorë, ku mamaja dhe djalin humbën jetën tragjikisht pasi u dogjën nga zjarri në banesë.

Burime për ABC News thonë se ka dyshime që ngjarja të ketë qenë e qëllimshme.

Nga ekspertiza paraprake u konstatuan shenja dhune në trupin e nënës dhe të djalit.

Autoritetet do të bëjnë një ekspertizë më të thelluar mjeko-ligjore.

Salkie Hoxhallari 73 vjeç dhe Novruz Hoxhallari 43 vjeç u gjetën të vdekur nga zjarri që përfshiu banesën e tyre në lagjen “1 Maji” të Vlorës rreth orës 04:20.

January 21, 2018 09:11
Komento

1 Koment

  1. Vetingu per Presdentet kryeministrat ministrat e tranzicionit ! January 21, 13:45

    I kane vrare dhe pastaj I kane djegur per ti grabitur pronen truallin-Krim makaber !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*