Detajet e takimit, Rama nxjerr fotot gjatë bisedës me Macron

May 16, 2018 08:38

Detajet e takimit, Rama nxjerr fotot gjatë bisedës me Macron

Kryeministri Rama ka ndarë për gjithë të interesuarit dhe ndjekësit e tij në Facebook një foto album me detaje nga takimi i djeshëm me presidentin francez, Macron.

Gjithçka që nuk u pa në kamera. “Me fotoalbumin e takimit dje në Paris me Presidentin Macron, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan Rama.

o.j/dita

May 16, 2018 08:38
Komento

3 Komente

 1. intelktualesh ish spiun komunist dhe i denuar May 16, 08:52

  mos ka vdek ai mut intelektuali qe nuk eshte zgjuar te komentoj.
  apo mos eshte mbyt tek shatervani i tajvanit,se keta ish spiunat mbyten me dy gisht uje.

  Reply to this comment
 2. Kris 1 May 16, 11:16

  Fotografi te mrekullueshme.Do ti printoj dhe do ti fus ne librezen e pensionit

  Reply to this comment
 3. Lili May 16, 11:35

  Qe palati i Elysée-se eshte i bukur kjo dihet boterisht,
  Po per cka u diskutuar aty?di gje kush sa do futemi borxh per me blej Frances dicka?ndonje helikopter qe punon ishallah,e jo si ato tjeret,apo nje aparature qe printon kartat pa defekt,e jo si ato tjerat…
  Apo mos ka nje pazar per Sazanin..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*