“Deti”, Shqipëria me 13 negociatorë në tavolinë përballë 4 nga Greqia

February 20, 2018 19:48

“Deti”, Shqipëria me 13 negociatorë në tavolinë përballë 4 nga Greqia

Ministria e Jashtme ka dalë me një deklaratë zyrtare ku bën me dije se çështjeve të ngritura të martën nga Presidenti i Republikës do t’u përgjigjet në rrugë institucionale.

Jozyrtarisht burimet i thanë Top Channel se diplomacia shqiptare i ka gati emrat, që do t’i jepen Presidentit Meta, e shumta të enjten. Ajo që Top Channel ka mësuar në Athinë dhe Tiranë është se pala greke do të paraqitet në negociatat teknike me vetëm 4 negociatorë, sepse numri i institucioneve të përfshira nga pala greke është vetëm 3.

Kurse në rastin e Shqipërisë, numri i negociatorëve do të varet nga institucionet e përfshira. Deri tani janë 10 institucione, si Ministria e Jashtme, ajo e Mbrojtjes, Instituti i Gjeografisë e të tjerë. Por, Presidenti i Republikës ka kërkuar përfshirjen edhe të tre institucioneve të tjera dhe Ministria e Jashtme ka ndërmend ta pranojë edhe këtë kërkesë, ndaj numri i negociatorëve shqiptarë do të jetë të paktën 13, përkundër vetëm 4 për palën greke.

Në të gjithë këtë histori, qeveria shqiptare ka aplikuar një profil të ulët, duke privilegjuar komunikimin në rrugë institucionale dhe jo publik, pavarësisht kostove që kjo i ka shkaktuar në sytë e opinionit publik për mungesë transparence.

Duke aplikuar këtë profil të ulët, qeveria shqiptare mesa duket nuk do që në media të filtrojnë detaje, që pala greke mund t’i përdorte në avantazhin e saj. Por, dalja në konferencë për shtyp e kreut të shtetit po e detyron Ministrinë e Jashtme, që t’i përgjigjet Presidentit Meta me qetësi dhe ndoshta edhe me dashuri, sepse qeveria shqiptare është nën presionin e kohës.

Të njëjtat burime konfirmuan për Top Channel se as Presidenti Meta nuk synon të bllokojë negociatat. Përveç një sinjali që mesa duket do të çojë në Athinë se është ai njeriu i çështjes, Presidenti Meta, shpjegojnë burimet, nuk do të donte të merrte përsipër koston e dështimit të heqjes së ligjit të luftës, as të dështimit për gjetjen e një zgjidhje përfundimtare për pronat e shqiptarëve në Greqi.

I vetmi shqetësim i qeverisë shqiptare, këmbëngulin burimet, është që detaje të negociatave, që vetë diplomacia shqiptare e pranon se janë delikate, të mos dalin në publik. Çdo publikim i tyre, përveç se do të dobësonte pozitën negociuese të Shqipërisë, mund të sillte edhe një përdorim për politikë të brendshme, një ushtrim ky aspak i lehtë edhe për palën greke, ku njësoj si në Shqipëri, opinioni publik është mjaft i ndjeshëm ndaj çdo lëshimi eventual ndaj palës tjetër.

o.j/dita

February 20, 2018 19:48
Komento

26 Komente

 1. mirel February 20, 20:38

  Hahaha, ka trefishin e negociatoreve, por nje te dhjeten e territorit Grek.
  Kjo tregon fare mire se sa kollaj na vene para greket.
  Me tre greke, nje Dule, dhe nje Janullatos na vene perfund.
  Bravo, bravo Bushat.
  arritjet e politikes se jashtme do ti masim me numrin e stafit qe ke angazhuar.
  Nuk keni turp qe vetem me kete argument po deklaroni suksesin e mareveshjes?
  Ca shurra dhe ca shurrake qe ke nxjerre ne foto nuk zevendesojne dot miljet e territorit shqiptar te humbur, te shitur sikur te ishte dose ne treg.
  Plera te felliqur.
  Asnje argument per mareveshjen dhe paligjshmerine, dhe vete e nxjerr nje foto qesharake.

  Reply to this comment
 2. mirel February 20, 20:41

  Atehere argumenti i numrit vlen dhe per Meten.
  Nqs do ta realizoje mareveshjen me vone, thjesht e vonon per te lozur me Ramutin, atehere plumbin e kane pak te gjithe.
  Nje gje ka rendesi: Qe Meta ja nxori bllof Ramutit paligjshmerine e mareveshjes.
  Ta rregullojne sa te duan. E meritojne te ngordhin me plumb ne koke, ne koshin e tradhetareve

  Reply to this comment
  • Laura Mezini February 20, 21:08

   Mirel je nje idiot noterik. Shko merr ilacet e e depresionit se je bere per tu meshiruar.Ata qe te japin plumbin ballit jane te tjere burra dhe jo vemje blogu si ty.

   Reply to this comment
   • mirel February 20, 22:15

    Laura cme ha mune.
    Shko puthi bythen dules, se do shkosh ne Evrope.
    Plumbin e doni ne balle, kerma

    Reply to this comment
   • anticensurë25642654 February 21, 09:32

    këtu ke të drejtë laura!!
    nga tastiera vetëm se mund të mbështesësh tradhëtinë me tërë forcën e shpirtit tënd??
    mbështete laura mezini!mbështete!!

    Reply to this comment
 3. Adih February 20, 20:41

  Qeveria Shqiptare eshte nen presionin e kohes. Nder te tjera thote ky Bushati . .Pse O bushat nen presion punoni ju ? Oh moj nene ,kush na drejton ne .

  Kush ma perkthen kete fjali ,te ketij buzqumeshtit ,,do ti ishja mirenjohes .
  Na kenaqe me ligjin e luftes o Bushat,leri keto mbrockulla ,se do te anashkalosh problemin akut dhe serjoz se bashku . , ,po shiko detin ,se sa per pronat ,besoj se sju bije ne mendje fare ,bile mbaje mend o Bushat , do te tallen Grekerit neser ,me ty ,e do te thone ,ca mu.i doni ju ,me pronat Came, ju , spo ja u ipni shqiptareve te juaj pronat dhe po shkelni kushtetuten ,rrembyer nga babai i juaj shpirteror, qe nga viti 1945,e deri me sot , e pataj dilni nga Camet ,qe me te drejte te zotit ,atyre ju takon ???????!!!.
  Po e perseris ,shikoni detin ,dhe do ju them nje shembell . NORVEGJIA ne vitin 1972 gjeti nafte e gaz ne det ,ku sot eshte vendi me me standart ne bote ,por doja tju thoja , se per nje milje e gjysem ,kane fituar Norvegjezet ,ku jane ne kufi me Anglezet ,ku keta te fundit kane provuar ,por nuk ju vjen as edhe ndonje rrjedhje e vogel…. Sa per sqarim ,o Bushat .

  Reply to this comment
 4. demo February 20, 20:49

  More idiot minister!Ligji i luftes nuk eshte kusht,eshte nje dordolec qe greket e vene ne are per te trembur laraskat shqiptare.Me ato llaqe-lluqe siselope qe ke mbledhur aty ne foto,jo 13 cope,por edhe 313 te jene,nuk jane per ate pune,jane si pelat rrace qe mbanin Beqir Ballukun.Ku e ke kol.Myslym Pashain?

  Reply to this comment
  • Nastradini February 20, 21:02

   Mirel – Minister pa portofol.
   Adih – Minister i thashethemeve.
   Demo – Minister Lufte
   Ministrat e ardhshem ne qeverine e Republikes te re te Lul Bashes

   Reply to this comment
   • mirel February 20, 22:17

    Shyqyr o Nastradin, do shohim si do veje kjo puna e Evropes per nja 100 vjet te tjera.
    Dhe kur flisni ju legenat e Evropes mos ngelte.
    Thua shqiptar, dhe ze tmerri dynjane.

    Reply to this comment
   • mirel February 21, 02:16

    Po Lul Bashen pse ma permend o Nastradin bajga?
    Pse une ja dhashe 14 milion Euro?
    Sa here ti teket Lulit, milionat gati Ramiu
    Sa here ti teket grekut, detin gati dhe lapidaret me varreza gati. Po sikur del i njejti Ramiu me Lulin. Po ti vesh perballe u del e njejta fytyre.

    Reply to this comment
   • anticensurë25642654 February 21, 09:29

    kurse ti o nastro k…
    duhet të jesh presidenti i tradhëtisë!!
    ti mbron të gjitha tradhëtitë që i janë bërërë këtij kombi duke filluar me toptanin,zogun,berishën dhe tashti ramën!!
    të vetmin që shan për “tradhëti”është enveri!!sikur ta kisht bërë një gjë të tillë do të ishte idhulli tënd!!
    hy hale e qelbur!!
    sa pseudonime të tjera ke moj ndyrësirë??

    Reply to this comment
 5. hoti February 20, 22:29

  Te gjithe 13 shqipfolsat dhe 4 grekerit jane 17 te gjithe per Greqi,TE GJITHE kundra shqiptareve .Si vepruan me varrezat ashtu do bejne me detin.Tradhetia eshte vulos.

  Reply to this comment
 6. Adih February 20, 23:33

  Nastradini @….Personifikon sgjuarsine ,por ti qenke ndryshe ne kah te kundert ,,qenke pinjoll i Rilindjes ,po do te hap syte o Nastradin , mere vesh nga une ,jane bajge e ndare ne tre pjese . Kur te komentosh ,lexo mire .Simbas teje o Nastradin, ai qe kritikon Ramen tend , qenka i Berishes .Keshtu komentojne spiunet ne mos gabofsha ,per interesa te erreta te tyre . Por nuk ka budallenj sot ,o shejtan budalla ??!!,Per punen e pronave larqofti Sali e pati ne dore ,por si velllai i tij E.Rama i bene corap te dy njelloj, ku pamvaresisht seshte momenti ,por do te thoja shikoi programin e tyre ,nuk leviz as pike e as presje . . Dhe ne qofte se do me pyesesh mua Vettingu duhet te filloje ne fillim , me te gjithe kryeministrat e ketij tranzicioni post komunist.e te gjithe kane shkelur kushtetuten dhe duhet te pergjigjen ,para ligjit ,kane thyer ligjet ,pa te permendur secili bandill prej tyre ,kur ve bythet ne kete karrige ben betimin ,Apo ci q.i temen ??? Ai qe kritikon bajgen e Rames simbas teje ,qenka me pjesen tjeter te bajges PD ?? Sinqerisht me vjen keq per trute e kokes tende dhe ste ndihmoj dot me keqeardhje o NASTRADIN .
  Na ka puq zoti me nje tufe budallenjsh .O zot meshiroi keta spiune e bir spiunash . ..

  Reply to this comment
 7. gjermani i fundit February 21, 00:20

  13 rroga dhe dieta e lakrore e byreke, skuader me lojtare rezerve, pa sulmues e pa portier

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 February 21, 09:11

   si gjithnjë oficeri i garruzhdes sheh rrogat dhe jo mundësinë e një marrveshje më të mirë!!
   nëse do të jetë e nevojshme dhe 1300,mjafton që të mos humbim asnjë mm2!!
   sa më i madh të jetë grupi aq më e vogël është mundësia e tradhëtisë!!dy tradhëtarë mund ti gjesh shumë kollaj,dhe 13,por ka mundësi të jetë dhe ndonjë patriot,ndonjë që të pendohet!!
   megjithëse po të bëjmë llogarinë me ato që kanë ndodhur dhe ato që lexojmë çdo ditë!?
   ju oficerët që duhet të ishit vatra e patriotizmit!?
   ju jeni beterr e kaluar beterrti!!
   duke filluar nga gjeneral duka!!
   jeni për turp!edhe këtu ku nuk duhet të kapni armë me dorë,dhe duke qënë në pension në shtete të huaja me nënshtetësi të huaj,dhe se askush nuk ka për tju thirrur në rast lufte,prap jeni burracakë!të paktën mos shkruani pro tradhëtisë!na i lini ne që,të paktën këtu në tastjerë nuk na ka hyrë akoma frika!!

   Reply to this comment
   • gjermani i fundit February 21, 16:59

    hahahhahahahaha, ceno, mall qe te kemi ty per keto punet e patriotizmit. Merr nje sopate dhe nje litar e fillo te matesh ujet e detit. Po te doli mangut mbush nje sapllake nga ana e grekut, po te doli teper hidhu ndonje sapllake edhe atyre, se uje deti eshte, e ka bere ai qe shikon nga planeti X dhe qesh me rracen e njeriut qe i ka dale nga kontrolli.

    Reply to this comment
    • anticensurë25642654 February 22, 08:03

     “hahahhahahahaha, ceno, mall qe te kemi ty per keto punet e patriotizmit.”
     mono,për fat të keq si unë,budallenj,ka shumë pak!!po të marrim si test ditën mund të them,rreth nja 3 a 4%,pjesa tjetër rreshtohet në anën e segmentit mënçuri-tradhëti!ka qënë kjo arsyeja që,ne fajsojmë europën,që e quajmë kurvë!!sepse ne me haxhi qamilët e ata spirot(nuk më kujetohet emiri i atij ahxhi qamilit gërk)me toptanët dhe pianecët si puna tënde dhe e ben dukës,nuk i lamë asnjë shteg europës të na ndihmonte!!pra ajo 3-4% e atëherëshme,ismail vlora deri tek hasan prishtina,arriti të bënte një farë shqipërie,por që gati 10 vjet pas kësaj shqipërie,të gjithë shkuan me të shumtët!!disa ndoshta nga pleqëria e të tjerët nga plumbat!!e shqiptarëve,haxhi qamilë a ahmet zogë,nuk ka rëndësi!!
     sot ndoshta nuk bëhet në të njëjtën mënyrë o mon,pianeci i cenos,por në mënyra të tjera!!
     vazhdo e kënaq shpirtin,me atë gotën tënde dhe përpiqu të mos dëmtosh këtë vënd!!përpiqë që të mos e lësh egon tënde të fitojë mbi shqipërinë!!nuk jemi në stadium,o tek stolat tu lujt tavëll!!
     shëndroje argjëndin në flori mono!provoje ta zbatosh fjalën e urtë”nëse nuk bën dot mirë,të paktën mos bëj keq”,”nëse nuk ke bythë të mbrosh shqipërinë,të paktën mos e tradhëto”!!
     ps:mono,nuk e kam zakon të punoj me spatë,por me trapano!!po hap vrima në ujë për të shënuar kufirin tonë!!për këtë duket shumë mirë,sepse llumi,ti e një tufë si ti,nuk i lë të jetojnë gjatë!!
     por unë provoj sa të kem mundësi!!bile nuk do të më hiqte guximin dhe dëshirën edhe sikur ta mbushja detin me kullesë!!
     këtu është ndryshimi mes teje dhe meje!!
     unë pranoj dhe budallallëkun për shqipërinë,TIME,ti mënçurinë e këthen në budallallëk vetëm e vetëm që të mos lëvizësh bythën vëndit!!
     ti vazhdo se të huajt na i kanë fajin!!
     lërja dobiçin tënd të tjerëve në derë,është më e lehtë se ta rrisësh vet,moj qyqe!!

     Reply to this comment
 8. MH February 21, 01:10

  Jo bravo Bushati.
  Po bravo Like Floriri dhe gjithe ajo pjese e popullit qe mbeshtesin Liken dhe te korruptuarit te PD qe nuk rrijne pa i fut hundet ne punet e tjerve qe kerkojne me gjete halen ne perpeq.(Perpeqi – nji pergaditje mielli me tlyen e perzier me qumesht dhe veze te tundura bukur mire dhe hullet ne tepsi e direkt ne furre.) a mund te gjindet hale ne ket pergaditje.Kete e dijne ato qe i cilesova te korruptuar ne unitet PD & Like integrues Floriri.
  Mos u cuditeni kaq veta kane kene specialista qe perfaqesuen kongresin e miratimit te alfabetit shqip.Mos gabofsha.Po edhe nese gaboj ja vlen per ta vue ne tallje morin e numrit prej 13 vetash perball 4 vetave.
  Qeveria e Berishes ishte ma e afte se te gjithe.Veprimet i bani firmosi vulosi dhe perfundoi me shterngim duaresh Bakojani me Bashen.Po skopijoj nga kolonel i nderuar patriot i vertet Myslim Pasha.I cili mori titullin nga kryeqeveritari “Sharlatan”.Nen keshillimin e keshilltarit te kryeministrise Fazllicovic vicidoli.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 February 22, 09:44

   MH
   nuk e kuptoj këtë shkrimin tënd!!
   kërkon që dhe një herë të bëhen të njëjtat gjëra??
   mos vallë do të dalin prapë myslym pasha të tjerë?
   apo dhe ti do ti cilësosh si i cilëson kryeqeveritari i sotëm “sharlatanë”??
   ku qëndron problemi tënd mor njeri??
   duhet qartësi dhe jo errësirë në këto bisedime!!duhej që me të parat,por besimi i tepërt,për të mos thënë indiferenca e popullit shqiptar,bënë që të na tradhëtonin!për fat të mirë patëm një”budalla”që u ngrit dhe nuk pyeti për njeri e për ofendime,dhe patëm mundësinë ta bllokojmë!ky bllokim ishte po ashtu në teh të thikës!dhe në gjykatën kushtetuese patëm një rezultat që mund të ishte tradhëti!!
   nga 9 shqiptarë 4 votuan për gërkun!!
   e kupton tashti??
   sot kemi grupin e parë që mbron tradhëtinë e tij,të madhe!kemi grupin që deri dje ju kundërvu të parit,por sot po mbron tradhëtinë e “vogël”!në fund mbetet që pothuajse askush të jetë në krah të shqipërisë!shumë shumë pak janë në kundër tradhëtisë!
   ne si shqiptar jemi të përqëndruar në ndarjen e detit,në tradhëtinë e prekshme dhe të afërt!
   POR asnjërit,pothuajse,nuk po i shkon në mëndje se nuk është kjo tradhëtia e vërtetë që po na bëhet!
   tradhëtia e vërtetë është ajo e “zgjerimit të hapsirave teritoriale dhe kuotat e pjesmarrjes në pushtet lokal dhe qëndror të “minoritetit”!
   pra pas fillimit të sulmit me janullatosin në 90ën dhe pensioneve 300€,tashti kalohet në fazën e dytë!
   atë të krijimit të vëndeve të punës dhe sidomos të “minoritarëve”brënda shtetit shqiptar!pra 300shit grek do ti shtohet dhe pagesa nga ana jonë!!nesër nuk do të kemi më ndërrime emrash në geqi,por do të shtyhemi me brryla për tu bërë minoritarë për të marrë një vënd pune!dhe pastaj ti e di fare mirë se si do të përfundojë!!do të mbushemi me minoritarë gërk nga “tropoja”,ose nga “shkodra”!!pra do të lindin minoritarë dhe atje ku nuk ka fërë e jo më tokë për të mbjellë!
   kërko qartësi,trasparencë,jo vetëm për detin por dhe për këtë tradhëti të tmerrëshme që po na pregatisin!!
   gërku më duket se po tregohet aq budalla sa nuk mund të besohet!ose është shumë i bindur që ti fitojë të dyja!si detin,menjëherë dhe asimilimin e jugut ngadalë ngadalë!!

   TRADHËTIA E NESËRME ËSHTË SHUMË SHUMË MË E MADHE SE DHËNJA E DETIT!!
   TË MOS TË LEJOJMË QË TË NA SJELLIN VËRDALLË DUKE I DITUR PISLLËQET!!
   TË TREGOHEMI TË ZGJUAR TË PAKTËN NJËHERË SI POPULL!
   BOLL MË ME BUDALLALLËK!!

   Reply to this comment
 9. Sali o le le, o nene. February 21, 02:44

  Shqiperia ka 13 “negociatore” rreth 4 [prej tyre mund te jene sagllam, te tjeret jane spiune nga Skrapari, qytecari “dixhital” i Sali serbit dhe kolona te pesta per te shkateruar dhe prishur pune Shqiperise.

  Reply to this comment
 10. Lili February 21, 07:46

  Syndrome ramushi i ka kap edhe keta pasi shkuan ne prishtine … Duan me i treguar Ramushit se nuk do e lane vete.

  Reply to this comment
 11. Arben February 21, 08:59

  SEPSE FUTET KOKEULUR NE BISEDIME

  DHE KERKON TE ARRIJE CILESINE ME

  ANE TE SASISE.

  STRATEGJI E DESHPERUAR

  Reply to this comment
 12. anticensurë25642654 February 21, 09:29

  pak a shumë i lexova komentet dh askund nuk pash që dikush të ketë kapur dredhjen që po bën tradhëtia shqiptare!desha të thosha qeveria shqiptare!
  !”Duke aplikuar këtë profil të ulët, qeveria shqiptare mesa duket nuk do që në media të filtrojnë detaje, që pala greke mund t’i përdorte në avantazhin e saj.”
  këta dhe ta dredin nuk janë të zotë!!këta janë të një niveli të tillë që po të përmënd thënjen e një djali në një bisedë të hapur televizive në ’90ën,të parën më duket,me pjesmarrjen e hekuran isait!ai pasi dëgjoi të folurën dhe argumentet e hekrit,tha gjënë më të pastër dhe më të saktë që i nxorri të gjithë të tjerët në vënd të dytë:”njerëz si ju na kanë drejtuar tërë këtë kohë??”
  e njëjta gjë përdoret dhe për këtë rast:njerëz të tillë na dejtojnë??
  njerëz pa atdhe dashuri,pa mënd në kokë,njerëz të një niveli tmerrësisht të ulët!
  pale kur fillojnë e bëjnë shantazh në fund të shkrimit:
  “Përveç një sinjali që mesa duket do të çojë në Athinë se është ai njeriu i çështjes, Presidenti Meta, shpjegojnë burimet, nuk do të donte të merrte përsipër koston e dështimit të heqjes së ligjit të luftës, as të dështimit për gjetjen e një zgjidhje përfundimtare për pronat e shqiptarëve në Greqi.”
  kërkon ti kapë shqiptarët në pikën e tyre më të dobët!tek paratë!para të premtuara,por që skanë për tu dhënë asnjë herë!!
  mbyllja me frazën e fundit është kulmi i idiotësisë:
  “I vetmi shqetësim i qeverisë shqiptare, këmbëngulin burimet, është që detaje të negociatave, që vetë diplomacia shqiptare e pranon se janë delikate, të mos dalin në publik. Çdo publikim i tyre, përveç se do të dobësonte pozitën negociuese të Shqipërisë, mund të sillte edhe një përdorim për politikë të brendshme, një ushtrim ky aspak i lehtë edhe për palën greke, ku njësoj si në Shqipëri, opinioni publik është mjaft i ndjeshëm ndaj çdo lëshimi eventual ndaj palës tjetër.”
  duke e ditur se në greqi nuk mund të ketë një fshehtësi nga populli,se në greqi prandaj kanë vetëm 4 veta,sepse nuk kanë ndërmënd të humbin asnjë milimetër katror,o të humbin në drejtim ekonomik e politik!!atje politikës së saj nuk i shkon në mënd që të mund të mos përfitojë,e jo më të humbë!!ata janë në një pozitë të tillë që vetëm po të ishin të çmëndur mund të mendonin të bëni diçka kundër vëndit të tyre!por dhe të çmëndur po të ishin nuk kishin për ta realizuar dot!!
  do të kishin përfudnuar të varur prej gjuhe në harqet e akropolit!!
  e tërë kjo fshehtësi është për ne!!për ta bërë fakt të kryer dhe për të na i lënë dobiçin në derë!!
  për metën,seicili nga ju e di mendimin tim,por në këtë rast ka të drejtë dhe duhet mbështetur!!
  qeveria duhet të përmbushë kërkesat e tij!!
  ato janë në leverdinë e shqipërisë,vetëm keq nuk mund të bëjnë!si e tha dhe vet dhimitër bushati”duhet kohë,durim dhe urtësi”për të realizuar këtë marrveshje!!
  prandaj tia plotësojmë dëshirën kësaj marionetës së ramës!!marionetës së tradhëtisë!!

  Reply to this comment
 13. MH February 21, 10:27

  Sa te larte e paskan valencen e komponimit me numrin e shqiptarve perfaqesuesit grek.Nji rraport 4 me 13 i bie nji grek ta kete valencen 3.25 njesi oksigjenike.Klasifikim i imponuem nga Like Floriri.

  Reply to this comment
 14. KOZi February 21, 12:42

  Ore mos jam gabim ose nuk kuptoj por me gjithe ato verejtje qe mund te kemi perseri lind pyetja- Qekur jane planifikuar keto biseda ? Mos kandidimi i Kreshnik Spahiut ne njerin krah dhe “mos arritja e marrjes “se mandatit e Shpetim Idrizit jane rastesi!!!???…..tung

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 February 21, 16:22

   mandati i idrizit dhe mund të quhet diçka,por duhet ta dimë se se kishte problem ta shiste jo vetëm çamërinë nga e përzuri gërku,por dhe shqipërinë që e priti si vëlla!!
   sa për kreshnik idiotin!?
   lëre mos e zër në gojë!!
   aman të keqen,na lër se boll idiotë e maskarenj kemi në politikë e qeveri!!mos na i shto,dhe me dementë!!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim