Devoll, do i hidhte granatë kushëririt, parandalohet krimi

January 31, 2014 09:30

Devoll, do i hidhte granatë kushëririt, parandalohet krimi

Shërbimet e policisë vendore filluan procedimin penal dhe shpallën në kërkim R. P., 32 vjeç, banues në fshatin Verlen. Nga hetimet e kryera rezulton se në një konflikt të vjetër për pronësi me një të afërmin e tij, P. P., banues po në këtë fshat, është hasur afër shtëpisë me një granate dore pa ndezësin e saj. Sinjalizimi i policisë bëri që i dyshuari të arratisej dhe krimi të dështonte. Nga hetimet rezulton se poseduesi i mjetit luftarak është 32-vjeçari i shpallur në kërkim.

January 31, 2014 09:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*