Dhe ditëlindja e javës ishte e… Jozefinës

November 28, 2016 07:06

Dhe ditëlindja e javës ishte e… Jozefinës

Dje ishte një ditë e shënuar për Jozefina Topallin.

Ajo ka pasur ditëlindjen dhe ka mbushur 53 vjeç.

Gruaja nervoze që ka drejtuar Parlamentin e Shqipërisë ka marrë urime.

Deputetja ka publikuar në profilin e saj një foto nga rinia.

15192749_1153088971407172_4153824085884487751_n15203159_1153088901407179_6702371939691734974_n

 

 

November 28, 2016 07:06
Komento

5 Komente

 1. Tony November 30, 13:23

  Akoma i uroni keta shushunja.

  Reply to this comment
 2. Ladi November 30, 15:46

  Pse mo, paska bur kjo DELETED ???

  Reply to this comment
 3. Alban November 30, 17:26

  Ne 53 jetet e para te jetes ka lene pershtypje te keqe; te shohim mos i del vreri ne 53 vjetet e dyta.

  Reply to this comment
 4. alphade November 28, 13:37

  Fotoja pare eshte paksa e cuditeshme ?! Jozi eshte
  kerrusur tek kembet e Vicidolasit . Valle c’ kerkon ajo
  atje ?? Cunat e rinj moderrne mund ta gjejne psene ??!!

  Reply to this comment
 5. fakti November 28, 14:26

  …po cizmet ti kene blere me skonto nene e bije ,merr 2 e pago 1 ?!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim