Dhëndri i Berishës fillon punë si fotograf proteste

March 28, 2016 13:09

Dhëndri i Berishës fillon punë si fotograf proteste

Dhëndri i ish kryeministrit Berisha, i është bashkuar protestës për ndertimet tek parku i Liqenit.

Ai është kujdesur që të filmojë momentet pikante nga përplasja që ndodhi sot me forcat e rendit. Me pak fjalë, ai ka nisur që edhe të bëjë rolin e operatorit.

March 28, 2016 13:09
Komento

1 Koment

  1. Poshte nga Cairet March 29, 10:52

    Si burri i kurves , dhe dhendri i Birishes i shkon profesioni i palloshit me aparat fotografik. Apo nuk ngjan si Japonez. Hahahaaaa

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*