Dhuna në Kuvend, ndëshkohen 7 deputetë të opozitës dhe një socialist

December 21, 2017 11:41

Dhuna në Kuvend, ndëshkohen 7 deputetë të opozitës dhe një socialist

 

Byroja ka përjashtuar me 10 ditë nga punimet e seancave të Kuvendit 7 deputetë të opozitës.

Mes të përjashtuarve janë edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi si dhe nënkryetari i PD, Edi Paloka.

Deputetët e tjerë kanë Flamur Noka, Bardh Spahia, Kejdi Mehmetaj, Endri Hasa, Ervin Salianji, Endrit Braimllari​.

Mes të përjashtuarve është edhe deputeti i PS, Bujar Çela i cili do qëndrojë 5 ditë jashtë Kuvendit pas përplasjes me Kejdi Mehmetajn e LSI.

Deputetët e përjashtuar:

Monika Kryemadhi

Flamur Noka

Bardh Spahia

Kejdi Mehmetaj

Endri Hasa

Ervin Salianji

Indrit Braimllari

Bujar Çela

 

December 21, 2017 11:41
Komento

4 Komente

 1. Adih December 21, 14:32

  Ju lutem na i sqaroni .
  A DO TI PRITET ROGA KETYRE ZYMBYLAVE .???

  Ne rast te kundert ,vazhdoni te talleni me kokpalaret , si sot e 26 vite me radhe.???!!!Presim pergjegje..!!!

  Reply to this comment
 2. spartaku December 21, 14:45

  Pak jane denuar keta mut deputet.Per gjithe ate katrahur qe bene ata para parlamentit,duhet te denohen edhe nga gjykata.Prokuroria duhet ti hetoi dhe te dergohen gjykates.Nuk na duhet palaço deputet,por njerez te ndershem,si njerez qe perfaqesojne popullin ne parlament.Keta jane funderina e shqipetareve.

  Reply to this comment
 3. Pensionisti December 21, 16:34

  Po parlamenti eshte me pushime!?Keshtu qe edhe keta te denuaret do te pushojne ! Bile edhe shperblimin per vitin e ri e kane marre !Kur u fillon denimi?!

  Reply to this comment
 4. Pensionisti December 21, 16:35

  Po parlamenti eshte me pushime!?Keshtu qe edhe keta” te denuaret” do te pushojne ! Bile edhe shperblimin per vitin e ri e kane marre !Kur u fillon denimi?!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim