Dhunë ndaj nënës, pranga 32-vjeçarit në Bulqizë

July 19, 2019 09:18

Dhunë ndaj nënës, pranga 32-vjeçarit në Bulqizë

Një 32-vjeçar është arrestuar në Bulqizë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Sipas policisë bëhet fjalë për “shtetasin V.S, arrestimi i të cilit u bë pasi  në banesë për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij”.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Dibër për veprën penale “Dhunë në familje”.

 

b.b/dita

July 19, 2019 09:18
Komento

1 Koment

  1. Trampi July 19, 14:50

    U c’mend rraca Shqiptare.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim