Dhunë në familje në Elbasan, burri i çan kokën gruas

June 10, 2018 21:59

Dhunë në familje në Elbasan, burri i çan kokën gruas

 

Një 44-vjeçar ka dhunuar gruan e tij fizikisht, duke i shkaktuar dëme të rënda në kokë.

Ngjarja është regjistruar në qytetin e Elbasanit dhe autor është shtetasi Saimir Nuredini i cili është arrestuar menjëherë nga policia.

Ndërsa e dhunuara me iniciale D. N., 43-vjeç ndodhet nën kujdesin mjekësor.

l.h/ dita

June 10, 2018 21:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim