Dhunohet dhe grabitet zyra e PD-së në Tiranë

January 21, 2016 22:23

Dhunohet dhe grabitet zyra e PD-së në Tiranë

Partia Demokratike njoftoi se mbrëmjen e së enjtes është dhunuar zyra e PD, dega 2 ne Tirane.

Ajo ndodhet pas fakultetit ekonomik. Aty ka pasur thyerje, bastisje dhe grabitje te dy kompiuterave. Sipas PD ky është një rast i përsëritur ne dy vjet.

Ky është rasti i gjashtë i dhunimit te zyrave te PD-së në tiranë dhe në rrethe.

January 21, 2016 22:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*