Dhunohet me mjete të forta pronari i një dyqani në Tiranë

July 4, 2016 22:10

Dhunohet me mjete të forta pronari i një dyqani në Tiranë

Dhunohet me mjete të forta nga dy persona pronari i një biznesi në Tiranë. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Halit Bega’, në territorin e Komisariatit 1 në kryeqytet.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Sh.K., i cili është është dhunuar fizikisht nga dy persona ende të paidentifikuar.

Nuk dihen detaje të tjera të ngjarjes dhe pritet njoftimi zyrtar i policisë.

July 4, 2016 22:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim