Dhunohet me sende të forta 49-vjeçari në Gjirokastër

March 14, 2018 17:45

Dhunohet me sende të forta 49-vjeçari në Gjirokastër

 

Një 49-vjeçar është goditur me sende të forta nga tre persona në Gjirokastër. Paraprakisht thuhet se tre persona janë denoncuar për dhunën e ushtruar ndaj shtetasit me iniciale A. M. në lagjen “Gërhot”.

Në njoftimin e policisë thuhet se shtetasit Z. I., Sh. I., dhe S. I., vjeç, 32, 47 e 34, banues në Gjirokastër, janë autorët e dyshuar të dhunës.

Motivet e konfliktit nuk bëhen me dije, ndërsa çështja po hetohet nga organi i akuzës në Gjirokastër.

l.h/ dita

March 14, 2018 17:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*