Dhunoi 3-vjeçarin, policia arreston administratoren Anjeza Shabani

June 20, 2016 22:26

Dhunoi 3-vjeçarin, policia arreston administratoren Anjeza Shabani

Policia ka arrestuar administratoren e kopështit privat në Sauk, Anjeza Shabani, pas publikimit të video-skandalit në emisionin investigativ “Stop”.

Në videon tronditëse dukej pronarja e kopështit duke dhunuar pa mëshirë, në mënyrë barbare, një fëmijë vetëm 3-vjeç.

June 20, 2016 22:26
Komento

1 Koment

 1. "Horri i Bulevardit" June 20, 23:10

  U trondita kur e pashe, te rrafesh nje femi 3 vjecar ne ate menyre, eshte nje krim, qe duhet denuar mbi 10 vjet, por gjithashtu duhen denuar edhe ato 2 qe benin sehirin dhe as nuk kthenin koken per te pare se cbentje shefja e tyre.
  Urgjentisht ai kopesht privat duhet cuar ne falimentim dhe sekuestrim.
  Se mbaja dot vehten, nga inati, qe po te isha aty, ajo qelbesire me siguri do te me mbetej ne dore.
  Ne qofte se gjykata e liron kete qelbesire apo e denon thjesht me 3 muaj burg, populli ka te drejte ti mesyje gjykatat me gjithe gjykates dhe ti cojne ne te semes, se kjo mizori nuk durohet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*