Kundërshton policinë pas një konflikti në rrugë, shoqërohet në komisariatin nr.3 Altin Goxhaj

November 25, 2013 19:06

Kundërshton policinë pas një konflikti në rrugë, shoqërohet në komisariatin nr.3 Altin Goxhaj

Uniformat blu të kryeqytetit kanë shoqëruar për në ambientet e komisariatit numër 3, Altin Goxhajn.

Policia ka bërë me dije se Goxhaj është shoqëruar në komisariatin nr.3 rreth orës 18.30. Shoqërimi i Goxhajt mësohet se është kryer pas konfliktit që ai ka pasur me shtetasin Vladimir Thano, i cili eshte aktivist i shoqerise civile.

Burime nga policia bejne me dije se Goxhaj kundershtoi uniformat blu gjate ndërhyrjes. Ne drejtim te komisariatit 3 jane nisur dhe inspektoret e Avokatit te Popullit, ndersa kane shkuar dhe disa deputete te PD-se.

Altin Goxhaj njihet si kreu i Zyrës së Mbrojtjes se Konsumatorit, kurse Vladimir Thano është aktivist i shoqërisë civile, i angazhuar ditët e fundit me çështjen e armëve kimike (në foto, i pari nga e djathta, bashkë me anëtarë të AKIP-it)

akipi3333

Konflikti mes Goxhajt dhe anëtarëve të AKIP-it ka nisur në ditët e para të protestave kundër shkatërrimit të armëve kimike siriane në Shqipëri. Më herët ka patur një përplasje mes Goxhajt dhe Sazan Gurit. Altin Goxhaj tentoi të futej në turmën e protestuesve nën siglën e një shoqate me emrin Aleanca Kundër Importit të Lëndëve Helmuese. Ndërkohë që inicuesit e protestave, Aleanca Kundër Importit të Plehrave, e dëbuan si lëvizje e organizuar dhe mbështetur nga Partia Demokratike.

Ne videon më poshtë, shikohet incidenti mes organizatorëve, kur Sazan Guri dhe Altin Goxhaj u përplasën fizikisht për qëndrimet e tyre të kundërta. Guri e akuzoi Goxhajn se e ka politizuar protestën, ndërsa ky i fundit ushtroi forcë, duke i hequr mikrofonin gjatë kohës që Guri po fliste.

November 25, 2013 19:06
Komento

14 Komente

 1. Strazimiri me foke November 25, 19:12

  Bejini nje gjilpere ne tru se eshte idiot, eshte nje nga halete e shoqates PD.

  Reply to this comment
 2. Korabi,France November 25, 19:23

  Pak njerze mund te jene ma maskarej se sa ky Altini,nuk e di a thua e kane mberthyer mire apo jo qe te mos dalin nga burgu per disa kohe?

  Reply to this comment
 3. prenge sherri November 25, 19:28

  mbajeni ne komisariat zagarin ta shikoje se policia eshte polici dhe nuk kundershtohet me duket se eshte nje nen per kondershtim te policise futini derrin ketij derri se e meriton,per vepren e shemtuer qe ka bere.

  Reply to this comment
 4. Marin November 25, 19:37

  Cojeni tek spitali i burgjeve se eshte skozofren i poshter, spiun, genjeshtar, hileqar, gojemut!

  Reply to this comment
 5. iliriTirane November 25, 19:40

  Hajdut me cizme, mashtrues dhe parazit.

  Reply to this comment
 6. ILIRET November 25, 20:18

  Po ti o z.Thano, te thara i pate duart? Pse nuk ja theve turinjt qenit…?

  Reply to this comment
  • kokpalari 21 janarit November 26, 02:40

   nuk ma ha mendja qe ky Thano i sherrit te kete te beje me Thanon e Dites tone 🙂 Se po te kishte ky Goxhaj do ti vente Saliut per darke me dhembet ne dore 🙂

   Reply to this comment
 7. tuti November 25, 20:32

  jashte qelbesirat

  Reply to this comment
 8. Dhori November 25, 20:42

  Nuk mund te gjesh nje te ngjashem me kete Altinin. Pa dinjitet, i predispozuar per te qene sherbetor.
  Thone e c’nuk thone per te.

  Reply to this comment
 9. sel dushku November 25, 21:01

  Ky plera altin i biri i nje sigurimsi te shtetit ose me mire nje 80 lekeshi ne lagje eshte nje surrat i poshter qe edhe ne shkolle nuk degjoje ndonje qe te fliste nje llaf te mire per te apo familjen e tij , mbajeni ca muaj andej nga birucat qe tja cajne mire xhomin e sahatit ketij maskarai qe te na kendoj ndryshe kur te dali

  Reply to this comment
 10. Pëllumb zaimi November 25, 21:19

  Nuk ka shqiptar qe s’e di se altin goxhaj eshtë syri,zëri,veshi,kallauzi,zëdhënësi,goja,bytha,këlyshi,zagari, spiuni,raportuesi,wc-ja e sali berishës. Vetëm me kònsumatorin nuk ështe marrë kurrë ky lehës partiak. Madje kam frike se mos atje te “konsumatori” është vënë me qëllim që të mbulohen të dhënat helmuese te mallrave sërbe që kanë hyrë e hyjnë në shqipëri! Mos e lini pa e shtrydhur fort këtë monstër. Nuk është thjesht një konflikt. Duhet shkuar thellë..!

  Reply to this comment
 11. Pëllumb zaimi November 25, 21:21

  VR!!! Nuk ka shqiptar qe s’e di se altin goxhaj eshtë syri,zëri,veshi,kallauzi,zëdhënësi,goja,bytha,këlyshi,zagari, spiuni,raportuesi,wc-ja e sali berishës. Vetëm me kònsumatorin nuk ështe marrë kurrë ky lehës partiak. Madje kam frike se mos atje te “konsumatori” është vënë me qëllim që të mbulohen të dhënat helmuese te mallrave sërbe që kanë hyrë e hyjnë në shqipëri! Mos e lini pa e shtrydhur fort këtë monstër. Nuk është thjesht një konflikt. Duhet shkuar thellë..!

  Reply to this comment
 12. Horri i Bulevardit November 25, 22:46

  Ne mbrojtje te Altin Goxhajt kane shkuar ne komisariat disa deputete te PD-se.
  Kaq mjafton per ta gjykuar kete pederaste berishiane, jo nga ligji se do ti bente nder, por nga ndonje hamshor, qe do ta sillte ne qejf sa te harronte punet e partise.

  Reply to this comment
 13. sopiqoti November 26, 09:41

  Altin Goxhaj-i biri i nje sigurimsi qe per te shpetuar koken doli nder te paret kunder te kaluares,nuk eshte gje tjeter vec se nje i manget nga trute.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*