Dhunoi prindërit dhe motrat, shkak problemet ekonomike

July 30, 2018 11:15

Dhunoi prindërit dhe motrat, shkak problemet ekonomike

 

Problemet ekonomike kanë çuar deri në dhunë fizike në një familje në Dibër.

Policia bën të ditur se ka arrestuar Bilbil N., 26 vjeç pasi ka dhunuar prindërit dhe motrat e tij pas një sherri në shtëpi.

“Arrestimi i tij u bë pasi në banesë, për motive të dobëta ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj prindërve dhe motrave të tij, shtetasve N.N, 59 vjeç, H.N, 50 vjeçe, D.N, 18 vjeçe, dhe M.N, 26 vjeçe”, thotë policia e qarkut.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Dibër për veprën penale “Dhunë në familje”.

l.h/ dita

July 30, 2018 11:15
Komento

1 Koment

  1. Albana July 30, 14:55

    Iku per lesh dhe familja shqiptare. Po ca problemesh ekonomike te rrahesh nenen e baben! Turp!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*