Dhunoi të atin, pranga 21 vjeçarit nga Cërriku

December 28, 2017 09:57

Dhunoi të atin, pranga 21 vjeçarit nga Cërriku

Polici e Cërrikut ka arrestuar një 21-vjeçar nga Xibraka e Cërrikut pasi akuzohet për dhunë në familje.

21-vjeçari Aleksandër Kovaçi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht babanë e tij, 46-vjeçarin B. K.

Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti në banesën e tyre.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhuna në familje”, parashikuar nga neni 130/a i Kodit Penal.

December 28, 2017 09:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*