Dhunon bashkëshorten në sy të fëmijëve, arrestohet 31-vjeçari

June 20, 2018 11:02

Dhunon bashkëshorten në sy të fëmijëve, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar është arrestuar në Konjat të Fierit pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Në pranga është vendosur shtetasi Gëzim Blliku.

Blliku ka ushtruar në prezencë të dy fëmijëve dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, 28-vjeçares A.B.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

s.a/dita

June 20, 2018 11:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim