Dhunon dhe kërcënon vajzën e tij, arrestohet 63-vjeçari

May 31, 2018 09:58

Dhunon dhe kërcënon vajzën e tij, arrestohet 63-vjeçari

Një 63-vjeçar është arrestuar sot në Vlorë, pasi ka dhunuar fizikisht vajzën e tij.

Sipas njoftimit policor, i arrestuari është identifikuar si shtetasi Festim.M.

63-vjeçari është vendosur në pranga pasi ka dhunuar fizikisht dhe ka kërcënuar me mjete të ftohta prerëse vajzën e tij, shtetasen A.M, 17 vjeçe.

Materialet hetimore i janë referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë për veprime të mëtejshme proceduriale.

s.a/dita

May 31, 2018 09:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*