Dhunon nënën 101 vjeçare, arrestohet

August 28, 2016 09:55

Dhunon nënën 101 vjeçare, arrestohet

Një 45-vjeçar në Bulqizë është arrestuar nga policia për dhunë në familje.

Në pranga ka rënë Faik Alla, banues në Bulqizë.

Arrestimi i tij u bë pasi në banesën e tij, për motive të dobëta ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij, shtetases H.A, 101 vjeçe.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Dibër, për veprën penale “Dhunë në familje”.

August 28, 2016 09:55
Komento

2 Komente

  1. Ballisti demokrat nga dukati. Bdd August 28, 15:07

    Bejini llogarite mire plako. Sa vjec e ka pjelle kjo kete hajvanin. Ndoshta eshte gjyshja po jo e ema. Ose eshte 71 vjece.

    Reply to this comment
  2. sami August 28, 16:30

    I bie qe nena te ket lindur ne moshen 56 vjecare,Pak e veshtire

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim