Dhunonte gruan, pranga 35-vjeçarit

May 14, 2016 09:05

Dhunonte gruan, pranga 35-vjeçarit

Policia e Fierit arrestoi një 35 vjeçar me akuzën e dhunës në familje.

Sipas policisë Mariglen Sulaj  banues në lagjen “Konferenca e Pezës” në Fier  u arrestua pasi në banesën e vetë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases M.S, 29 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga  Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

May 14, 2016 09:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim