Dhurata e Berishës për 42 vjetorin e dhëndrit

November 8, 2014 22:24

Dhurata e Berishës për 42 vjetorin e dhëndrit

Këtë të djelë, Jamarbër Malltezi do të festojë 42 vjetorin e tij të lindjes.

Ende nuk dihet se cilat do të jenë dhuratat që do të marrë nga pjesëtarët e familjes dhe nga miqtë.

Gjithsesi, prej vjehrrit të tij, Sali Berishës, gjynah që të qahet, pasi këto ditë pritet që të marrë edhe drejtimin e Departamentit për Mjedisin në PD.

Në fund të shtatorit mori sërish një tjetër dhuratë  prej vjehrrit të tij, duke u emëruar anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së.

November 8, 2014 22:24
Komento

23 Komente

 1. Gjerlberim Muzaka November 9, 01:55

  Ju lumte trima!
  Te na e nderoni memedheun. Pa lere ca thone keta. Nuk eshte kollaj te te pasqyroj tulla qe ne moshen foshnjore 42 vjecare. Ne fakt eshte shume veshtire.

  Reply to this comment
  • andi November 9, 14:25

   Mos i mbushte 43 tat bashke me Familjen Berisha, i zente EBOLA deri per vit te ri e te na pastrohet Shqiperija nga nje Kancer pro Serb me kriminali i te gjithe kohrave.

   Reply to this comment
 2. Bujari Pa mustaqe November 9, 07:10

  Po ky tullaci qenka me i vogel se Gita , prandaj ka vene ne rresht Ajo . tuuum…….

  Reply to this comment
 3. REBI November 9, 09:03

  JAMTOPE MALLTEZI

  Reply to this comment
 4. Indrit November 9, 09:39

  E ashtuquajtura PeDe po kthehet tamon si PYONGYANG e Korese veriut tirani familjare jo parti per popullin…

  Reply to this comment
 5. NAIMI November 9, 09:50

  Fytyre me te shemtuar se kjo kukudhe nuk me kane zenesyte

  Reply to this comment
 6. treporti November 9, 10:11

  Nuk e kam thene une,e lexova ne nje koment nje vit me pare:Malltezi eshte burre!,,….Perderisa flen me Giten.Eshte heroizem ti afrohesh kesaj shinpanzeje!

  Reply to this comment
 7. Mark uk November 9, 10:29

  Gramoz Ruci eshte fetyra ma e pshtir o Naimi.Apo ke respekt se ka qene sekretar i pare i komitetit te partis Tepelen si dhe minister i mbrendeshem ne PPSH.Naim nuk shifen njerzit nga pamja.Naim. Fishta i madh ka ber 22 vite shkoll.Nje her solli nje shoke me ngjyr.Njerzit e pyeten pse e ke marr ket zezak.Ai u pergjigj kafja eshte e zeze e shiqeri eshte i bardh.Po kafja eshte ma e shtrejt.Nuk duhet te paragjykojm njeri..

  Reply to this comment
 8. kimi November 9, 10:32

  KJO E BIJA E ATIJ SORAKUT SALI ESHT TAMAM SI SOOR E RRJEPUR??

  Reply to this comment
 9. ivani i madh November 9, 11:06

  Besoj se per ditelindje Gita do i sjelle nje fustan dhe super shkerdhata nje paruke nga jashte , Lili nje cante tagji, Zeni nje samar dhe Sala dihet nje kapistall se ata te gjithe e konsiderojne GOMAR

  Reply to this comment
 10. Hm... November 9, 11:24

  po cfare dhuratash… keta birbot duhet ti cojne tesha dhe ushqime njeri-tjetrit ne biruce se atje e kane vendin…. Edo mbaj premtimin se vendin renkon per drejtesi…. me buke thate edhe e shtyn mileti per ca kohe por drejtesia nuk ka perse te prese se perdite po futen brenda per vepra ordinere dhe per politikanet e korruptuar asgje.

  Reply to this comment
 11. tradita November 9, 13:41

  Vetem llapa…llapa ju majtistwt asgje tjeter nuk keni ne dore vetem zili dhe sharje. Keshtu vazhdofshi ne jete te jeteve

  Reply to this comment
 12. Arjani November 9, 14:11

  Po vazhdoi PD te drejtohet prape nga kjo familje hajdutesh te mos e vrase mendjen fare PS per zgjedhjet e ardheshme Sepse ne kutite e votimi do jene 10 vota ato te familjes hajdute dhe asnje me shume ZOTI NDHMOFTE SHQIPERINE DHE SHQIPTARET

  Reply to this comment
 13. LORA November 9, 14:19

  Kjo eshte ditelindja e fundit qe familja ,e perbashkuar rreth krimit dhe kuserimit ,feston
  jashte baneses pa qera.

  Reply to this comment
 14. vlora November 9, 16:08

  u shofshi me mac e me kuc …..ndyresira ..njerez pa dine epa iman ///yt qelbesira ..per ju vec vdekje paste ..jo ditelindje

  Reply to this comment
 15. erion November 9, 17:59

  Dhuraten e vertete te Vjehrrit do ta marri kur Saliu ta shpalli Deshmor te Demokracis.
  Maltezi mos te harrosh ti besh te fala nga Sala Azem Hajdarit.

  Reply to this comment
 16. N. London boy November 9, 19:35

  nje pako me kondoma dhe nje me vibratora.

  Reply to this comment
 17. nikaja November 9, 19:55

  te vdekt vjerri

  Reply to this comment
 18. M A R K O November 9, 20:54

  Fjala jote Nikaja ne vesh te Prendise…

  Reply to this comment
 19. tan November 9, 21:07

  hahhahhahha
  i bie qe ky sa ka dale nga bangot e shkolles se mesme ka qene ne formimin e partise demokartike
  keshtu ka deklaruar

  Reply to this comment
 20. Ervin November 10, 03:35

  I shkreti, ska faj, ka bere nje tufe me kalamaj dhe gjithe kohes i eshte dukur sikur ka pasur salen ne krevat. Traum.

  Reply to this comment
 21. Mark uk November 11, 09:02

  Mbaj mend ne femirin time nje shprehje qe tesh ashte harruar.Hipi pata maja detit,cfar me the mua ja pash vetit.

  Reply to this comment
 22. django November 11, 19:29

  po ti duhen ca floke keti hajdarit ,sapo e kam rruajtur

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim