Dibër, 30-vjeçarja i jep fund jetës

January 7, 2019 16:44

Dibër, 30-vjeçarja i jep fund jetës

Një grua është gjetur e vdekur në Maqellarë të Dibrës. Viktima është Nezvere Rubla, rreth 30 vjeçe dhe dyshohet se ajo mund t’i ketë dhënë fund jetës duke qëlluar veten me armë gjahu.

Polica ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.

l.h/ dita

January 7, 2019 16:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim