Dibër, vrau dhe plagosja në Lurë, ende në arrati i dyshuari Rajta

May 2, 2014 09:49

Dibër, vrau dhe plagosja në Lurë, ende në arrati i dyshuari Rajta

I dyshuari për vrasjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri gjatë një sherri banal të ndodhur pasditen e së mërkurës në Lurë, nuk është arrestuar ende. Policia ka kryer kontrolle në banesat e të afërmve dhe po përpiqet të lokalizojë vendndodhjen e 35-vjeçarit Ilir Rajta. Në gjendje të dehur ai ekzekutoi me pistoletë bashkëfshatarin Shpendi Skana dhe plagosi Ndriçim Çukun, që u përpoq të shuante sherrin. Mësohet se dy të dëmtuarit punonin edhe policë privat në HEC-in e kësaj zone.

 

May 2, 2014 09:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim