Dibër, vritet në oborrin e shtëpisë 32-vjeçari

March 20, 2018 09:22

Dibër, vritet në oborrin e shtëpisë 32-vjeçari

Një shtetas është gjetur pa jetë në oborrin e shtëpisë së tij, pasi është qëlluar me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në 1.30 të mesnatës në Maqellarë të Dibrës, dhe ndërkohë mësohet se i vrari është shtetasi Elsi Koqiqi, 32 vjeç.

Policia ka nisur hetimin për zbardhjen e ngjarjes. Janë ngritur pika kontrolli si dhe po krihet e gjithë zona për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Gjithashtu janë sekuestruar prova të mundshme në vendin e ngjarjes, që mund të ndihmojnë në zbardhjen e krimit.

s.a/dita

March 20, 2018 09:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*