Dibra, KQZ apel partive: Të trajnohen komisionerët

September 6, 2016 11:51

Dibra, KQZ apel partive: Të trajnohen komisionerët

Zëdhënësja e Komisionit Qendror Zgjedhor Drilona Hoxha në një prononcim për median i bëri thirrje partive të njoftojnë personat që janë caktuar si komisionerë të qendrave të votimit në zgjedhjet vendore në Dibër,  dhe anëtarë të grupeve të numërimit të votave të marrin pjesë në trajnim.

KQZ deklaroi se skema e trajnimit do të bëhet publike dhe në faqen online të këtij institucioni.

September 6, 2016 11:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*