Digjen 7 mijë rrënjë kanabisi, në kërkim autori

June 19, 2016 15:12

Digjen 7 mijë rrënjë kanabisi, në kërkim autori

Rreth 7 mijë rrënjë bime narkotike kanabisi u zbuluan nga policia në fshatin Banjë, njësia administrative Klos.

Ato u zbuluan nga policia në kuadër të operacioneve antidrogë dhe u asgjësuan përmes djegies.

Ndërkaq policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit

June 19, 2016 15:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*