Digjet makina e bashkëshortes së kryebashkiakut të Pogradecit

January 15, 2015 09:13

Digjet makina e bashkëshortes së kryebashkiakut të Pogradecit

Makina e bashkëshortes së kryebashiakut të Pogradecit, Artan Shkëmbi, është djegur orët e para të mëngjesit.

Lajmi bëhet me dije nga Ora News.

Mësohet se makina është djegur rreth orës orë 03:00 të mëngjesit të sotëm në lagjen 3 të Pogradecit.

Banorët kanë thënë se fillimisht kanë dëgjuar një shpërthim dhe më pas kanë parë të digjet makina.

Për momentin nuk dihen detajet e kësaj ngjarje, por mendohet që ajo të jetë e qëllimshme.

January 15, 2015 09:13
Komento

3 Komente

 1. mitro January 15, 11:10

  Keto i bejne vete keta .Shikoni pas pak kohesh makinen e re dhe beni krahasimin me te vjetren.Mos u merzisni ne (populli) do ja blejme.

  Reply to this comment
 2. Guri i kuq January 15, 11:14

  E ka mbushur ca si tepër kupën ky kryebashkiak!?? Nuk gjen pogradecar që nuk e urren! Êshtë i pafytyrë si i ati xhevit shkëmbi? Çao!

  Reply to this comment
 3. Francial January 15, 16:54

  Artan Shkembi ka qene dhe eshte edhe biznesmen dhe asnjehere nuk e ka fshehur kete, pra nuk eshte problem makina per te. Sa per shkaqet uroj te mos jene allishverishe.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim