Digjet makina e ish-policit në Lezhë

May 2, 2016 09:40

Digjet makina e ish-policit në Lezhë

Makina që u shkrumbua është tip Benz me targa AA 250 IP dhe është në pronësi të ish-policit Tonin Kolthi.

Ish-polici pretendon se kanë qenë tre persona që i vendosën flakën makinës së tij, e spërkatën me benzinë dhe më pas u larguan me shpejtësi.

Automjeti ka qenë i parkuar në momentin ku ndodhi ngjarja. Grupio hetimor ka nisr hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e personave përgjegjës.

May 2, 2016 09:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim