Diversioni, Bujar Nishani fton Metën për guvernatorin e ri

November 4, 2014 10:25

Diversioni, Bujar Nishani fton Metën për guvernatorin e ri

Bujar Nishani ka ftuar kreun e Kuvendit, Ilir Meta, për një takim në Presidencë ditën e enjte.

Mendohet që në këtë takim të flitet për zgjedhjen e guvernatorit të ri.

Ftesën e ka konfirmuar vetë Ilir Meta.

Nishani ka zhvilluar disa takime me kryeministrin Edi Rama për guvernatorin e ri.

Por, ata nuk kanë rënë dakord për një emër të përbashkët, duke qenë se Nishani nuk pranon propozime nga kryeministri.

Duket se Nishani kërkon që të përfshijë edhe Metën në këtë process, në mënyrë që të krijojë diversion mes mazhorancës.

November 4, 2014 10:25
Komento

2 Komente

  1. orienti November 4, 14:25

    -..ç’ diversitet… Meta ben nga nje nishan çdo dite.

    Reply to this comment
  2. Labi Vlore November 4, 17:22

    Hahahahahahahah.Mustaqemiu Qesharak i papare dhe pa degjuar.Meta do i thote.Z.President.Une jam i majte,nuk jam i djathte.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*