Divjakë/ Të rinjtë nga Bulqiza rrezikojnë mbytjen, përfundojnë në spital

July 31, 2018 21:14

Divjakë/ Të rinjtë nga Bulqiza rrezikojnë mbytjen, përfundojnë në spital

Dy shtetas janë rrezikuar të mbyten sot në plazhin e Divjakës.

Policia bën me dije se shtetasit janë B.T, 26 vjeçe dhe F.T, 17 vjeç, të dy banues në Bulqizë.

Ka qenë roja e kullës Nr.1 ai që i ka nxjerrë nga deti, duke u ndihmuar edhe nga patrulla e policisë në breg.

Atyre u është dhënë ndihma e parë dhe më pas janë dërguar në Spitalin e Lushnjës me makinën private të një punonjësi policie kufitare.

Dy shtetasit ndodhen momentalisht nën mbikëqyrjen e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

s.a/dita

July 31, 2018 21:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin