Divorci i bujshëm: Trump dhe Melania ndahen në janar, ja sa para përfiton Zonja e Parë

November 20, 2020 09:50

Divorci i bujshëm: Trump dhe Melania ndahen në janar, ja sa para përfiton Zonja e Parë

Do të dekorojë Shtëpinë e Bardhë për Krishtlindjet per herën e fundit, e më pas do të largohet nga rezidenca presidenciale dhe nga Donald Trump gjithashtu.

Bëhet fjalë për Melania Trump, e cila sipas gazetave britanike do të heqë dorë nga burri i saj në fund të mandatit më 20 janar 2021, kur do të marrë edhe një shumë të madhe parash në bazë të kontratës para martesore.

Sipas “The Sun”, ky është një divorc i bujshem prej 50 milion dollarësh.

Melania, e cila do të ketë kujdestarinë e djalit të saj 14 vjeç, do të ketë gjithashtu një vendbanim dhe një shtëpi pushimi, përveç ushqimit për djalin Barron.

j.l./ dita

November 20, 2020 09:50
Komento

4 Komente

 1. anticensurë25642654 November 20, 10:29

  “do të heqë dorë nga burri i sa”
  sa bukur e keni formuluar këtë pjesë të fjalisë!?
  a lodheni shumë??
  apo ju dalin ashtu natyrale??

  Reply to this comment
 2. Eri November 20, 11:33

  Anticensur..hhhaaaaa…do heqi dore nga buri i saj dhe do e veri tek pasuria e tij..kete donte te thoshte gazetari mendjendritur

  Reply to this comment
 3. Morpheme November 20, 11:48

  Ey have a good summer! B*

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim