Djali i Doktor Florit feston 1-vjetorin

September 9, 2015 18:15

Djali i Doktor Florit feston 1-vjetorin

Djali i Doktor Florit, Danieli mbush sot 1 vjeç. Kjo datë e veçantë nuk kishte si ti shpëtonte Ermal Mamaqit, i cili i ka dedikuar edhe një status në rrjetin social Facebook.

“Shoku im, Danieli (djali i Dr.Florit) sot mbush 1 vjeç. Dhe ne i urojme vetëm bekime familjarisht…”.

September 9, 2015 18:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*