25 Nëntor 2015 

Djali i Gazmend Dibrës aksidenton 28 vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja

1
Postuar më: 15 Mars, 2013 tek Aktualitet
Gamend Dibra

Policia e Tiranës ka nisur procedim penal për Keshnik Dibrën, djalin e Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve Gazmend Dibra.

Blutë e Tiranës bëjnë me dije se 25-vejcari Kreshnik Dibra akuzohet për plagosjen e një vajze 28-vjecare.

Nga hetimet paraprake mësohet se Dibra dy ditë më parë përplasi në zonën pranë Inxhinierisë së Ndërtimit një këmbësore. 25-vjeçari drejtonte makinën Golf me targa AA 267 FB, kur ka plagosur shtetasen M. Zhebo, 28-vjeçe, e cila ndodhet e shtruar në Spitalin Ushtarak. Dibra pas aksidentit është larguar nga vendngjarja./bw

Faleminderit per vleresimin!
Si ju ben te ndiheni ky lajm?

  • asnje ndjesi
  • I kenaqur
  • i shqetesuar
  • i trishtuar
  • i indinjuar


Nje koment


  1.  

    ky gazmendi shpetoj nga ndjekja per hoxhen keshtu do shpetoje dhe i biri nuk ndeshkohen pdeistat deri ne 23 qershor

Lini nje pergjigje

(e domosdoshme)