Djali i Gazmend Dibrës aksidenton 28 vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja

March 15, 2013 18:32

Djali i Gazmend Dibrës aksidenton 28 vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja

Policia e Tiranës ka nisur procedim penal për Keshnik Dibrën, djalin e Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve Gazmend Dibra.

Blutë e Tiranës bëjnë me dije se 25-vejcari Kreshnik Dibra akuzohet për plagosjen e një vajze 28-vjecare.

Nga hetimet paraprake mësohet se Dibra dy ditë më parë përplasi në zonën pranë Inxhinierisë së Ndërtimit një këmbësore. 25-vjeçari drejtonte makinën Golf me targa AA 267 FB, kur ka plagosur shtetasen M. Zhebo, 28-vjeçe, e cila ndodhet e shtruar në Spitalin Ushtarak. Dibra pas aksidentit është larguar nga vendngjarja./bw

March 15, 2013 18:32
Komento

1 Koment

  1. kaposhi March 15, 20:00

    ky gazmendi shpetoj nga ndjekja per hoxhen keshtu do shpetoje dhe i biri nuk ndeshkohen pdeistat deri ne 23 qershor

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*