Djegin 70 rrënjë ullinj, arrestohen

August 27, 2016 11:17

Djegin 70 rrënjë ullinj, arrestohen

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë arrestimin në flagrancë të Ardjan Stafa, 34 vjeç, banues në fshatin Balëz Elbasan dhe Agim Stafa, 39 vjeç, banues në fshatin Balëz Elbasan.

Këta dy persona u arrestuan nga efektivët e policisë gjatë ditës së djeshme, pasi në fshatin Balëz në bashkëpunim me njëri – tjetrin dyshohet të kenë ndezur zjarr. Si pasojë janë djegur 70 rrënjë ullinj në pronësi të shtetasve Q. P 57 vjeç dhe R. P,  69 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale ” Shkatërrimi i pronës me zjarr

August 27, 2016 11:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*