Do i ulnin taksat apo do i ngrinin?!

February 20, 2014 12:51

Do i ulnin taksat apo do i ngrinin?!

SMS në DITA

në 0689073730

Përshëndetje, Dita. Jam një qytetar dhe njëkohësisht biznes i vogël në Pogradec, dua të paraqes shqetësimin tim për taksat vendore që na kanë ardhur për vitin nga 9 mije leke të reja në vit ka ardhur 51.600 lekë. Nuk e kuptoj do i ulnin taksat apo do i ngrinin se këtu është bërë katrahurë, jemi të gjithë drejt mbylljes. Nuk dimë ku të kërkojmë të na sqarojnë se asnjë s’mban përgjegjësi. Kemi 20 vjet që votojmë PS dhe presim rilindje, jo të fundosemi, se kemi 20 vjet që paguajmë dhe tani detyrohemi të mbyllim biznesin. Ju lutem, nxirreni këtë sms mbase dëgjohet nga ndonjë vesh që të na zgjidhin punë. Falemnderit.

 

February 20, 2014 12:51
Komento

1 Koment

  1. Mark.uk February 20, 15:47

    Me siguri nuk e keni lexuar ket SMS se ndyshe nuk do ta kishit botuar.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?