Do martohet të dielën, Apeli nuk ndryshon masën e arrestit për të akuzuarin për vjedhjen e BSH

September 19, 2014 17:01

Do martohet të dielën, Apeli nuk ndryshon masën e arrestit për të akuzuarin për vjedhjen e BSH

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e Shkallës së Parë për dy të akuzuarit e tjerë për vjedhjen në Bankën e Shqipërisë, Emiljano Lamçe dhe Mehdi Molla.

Ndaj këtyre të fundit është lënë në fuqi masa e sigurisë “detyrim paraqitje”.

Në sallën e gjyqit, avokati i Lamçes ka kërkuar që gjykata të mos e ndryshojë masën e sigurisë, pasi ky i fundit këtë javë do të martohet.

Për këtë arsye, Gjykata e Apelit nuk ka vendosur që ta ndryshojë masën e sigurisë “detyrim paraqitje”.

September 19, 2014 17:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*