Doda mbështet Hafizin: Do jesh e çliruar nga mëkati i heshtjes

February 2, 2016 10:39

Doda mbështet Hafizin: Do jesh e çliruar nga mëkati i heshtjes

Ish-deputetja demokrate Mesila Doda, ka mbështetur kolegen e saj socialiste Mimoza Hafizi, e cila ka vendosur të dalë publikisht në mbështetje të Ben Blushit.

Doda i shkruan Hafizit se e pret një rrugë e vështirë.

Por, sipas Dodës, ajo do të jetë e çliruar nga mëkati i heshtjes.

Doda thotë se flet nga përvoja personale, duke qenë se ajo u përjashtua nga Partia Demokratike pikërisht përse nuk mendonte si kryetari.

“Rrugë e vështirë zysh Moza… do kesh shumë vështirësi, por tek e fundit do jesh e çliruar prej mëkatit të heshtjes. Ta them për eksperiencë”, i shkruan Doda koleges socialiste.

February 2, 2016 10:39
Komento

3 Komente

 1. qytetari B February 2, 11:09

  Mos eshte shkodrane kjo Mimoza Afizi? Po thonjet pse i ka tere gjak apo se eshte vrare ne pune ne ps? Dhe tani zonja Mesila! Nuk lahen mekatet tuaja ne kete bote se s’ka se kush ti laje. Ju jeni qelbur aq shume sa s’ka perrua e jo me çezme nga te Saliut per te lare ato qe keni bere se e keni filluar qe nga tradhetia ne krevat e deri tek tradhetia ndaj atdheut. Psh e mban mend ti kur ish kryetari partise tende firmosi tradhetine ne tavoline me Dora Bakojanin? Ti e votove, apo jo. E pra, Sado te hiqi per diçka dilni hiç ti dhe Mimoza Hafizi dhe Ben Blushi. Vetem se keni filluar ti qani hallin njera tjeteres

  Reply to this comment
 2. LORA February 2, 13:18

  Mjerim dhe percudnim per Mimoza Hafizin ,kur i del ne krah mesila-palma.
  Sa per “rruge te veshtira”,,,keto dy zonjat e kane treguar me mandatet qyl nga kreret e partive respektive ,,,jo nga vota e njerzve ,per merita autentike.

  Reply to this comment
 3. Demi February 2, 13:48

  Sa qesharake. Te te jape mend Mesila fyçka, nuk po them Mesila fyrja…. Hahahaha

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*