Dogjën me acid avokaten italiane, në kërkim dy shqiptarë

Redaksia Online April 18, 2013 15:47

Dogjën me acid avokaten italiane, në kërkim dy shqiptarë

Dy shqiptarë janë në kërkim nga policia italiane për agresionin e ushtruar ndaj një avokateje italiane pak ditë më parë. Në fakt, dy shqiptarët, identitetin e të cilëve autoritetet italiane nuk e bëjnë të ditur, janë vetëm “dora” e sulmit ndaj gruas, pasi “truri” ishte ish-i dashuri i saj. Lucia Annibali, 35 vjeçe, u dogj me acid në fytyrë dy ditë më parë. I dyshuari kryesor është Luca Varani, bashkëmoshatar dhe koleg i gruas. / Gazmira Sokoli

 

Redaksia Online April 18, 2013 15:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim