Doktori i Vip-ave në krah të Ramës, ja ç’shkruan për kryeministrin

December 12, 2017 09:25

Doktori i Vip-ave në krah të Ramës, ja ç’shkruan për kryeministrin

Skerdi Faria i njohur ndryshe edhe si doktori i VIP-ave është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale.

Shpesh Skerdi publikon foto dhe video argëtuese, dhe këtë radhë Faria ka publikuar një fotot me kryeministrin tonë Ramën.

Ndonëse edhe Skerdi ka fizik të gjatë, mesa duket kryeministri sërish mbetet i pakonkurueshëm në këtë pjesë.

Dua te sqaroj diçka, nuk jam unë i shkurtër por është shefi i gjatë”, ka qenë përshkrimi i kirurgut krahas fotos.

December 12, 2017 09:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin