Dokumentarët më të mirë mbi fenomenin e ngrohjes globale!

March 1, 2018 09:39

Dokumentarët më të mirë mbi fenomenin e ngrohjes globale!

Teksa ngrohja globale është bërë tashmë një temë me rëndësi ndërkombëtare dhe e pranishme në bisedat e të gjithëve ne,industria e filmit ka sjellë në ekranet tona disa dokumentarë shumë shtjellues për të dhe mbi të gjitha edukues mbi këtë dukuri.

Redaksia e Ditës,ka përmbledhur disa prej tyre që konsiderohen më të mirët dhe jua sugjeron ti shihni.

GasLand

More than honey

Antarctic Edge: 70° South

Mission Blue

Chasing Ice

Surviving Progress

a.k/dita

March 1, 2018 09:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*