Doli nga lokali i dasmës, 22-vjeçarja gjendet e pajetë në makinë

May 31, 2018 20:53

Doli nga lokali i dasmës, 22-vjeçarja gjendet e pajetë në makinë

Ngjarje e rëndë në Shkodër. Një vajzë e moshës 22-vjeçare është gjetur e pajetë brenda në një automjet në fshatin Melgushë të Shkodrës. Mësohet se e reja ka qenë në një dasmë në këtë fshat dhe për një moment ka dalë jashtë, por nuk është kthyer më.

Kanë qenë të afërmit e saj të cilët e kanë gjetur atë të pajetë brenda një automjeti. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Nuk dihet nëse vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale apo nga një helmim i mundshëm.

o.j/dita

May 31, 2018 20:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*