“Doni të punoni me ne?”/ Ambasada Amerikane kërkon punonjës

September 1, 2018 13:46

“Doni të punoni me ne?”/ Ambasada Amerikane kërkon punonjës

Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë me dije se po kërkon aplikantë të kualifikuar për punë.

Me anë të një statusi në Facebook, Ambasada shkruan se kërkon punonjës që përmbushin kriteret për pozicionet e Nënpunësit për Hetimet mbi Mashtrimet në Zyrën Konsullore dhe të Mbikëqyrësit për Transportin në Zyrën e Shërbimeve të Përgjithshme.

Doni të punoni me ne? Mundësi punësimi! Ambasada Amerikane në Tiranë po kërkon aplikante të kualifikuar dhe që përmbushin kriteret për pozicionet e Nëpunësit për Hetimet mbi Mashtrimet në Zyrën Konsullore dhe të Mbikëqyrësit për Transportin në Zyrën e Shërbimeve të Përgjithshme“, shkruan në njoftimin e saj Ambasada Amerikane.

o.j/dita

September 1, 2018 13:46
Komento

2 Komente

  1. Dn September 1, 14:14

    Mashtrim ma te madhe se perkrahjen e amerikes per demokraturen qe kemi a gjen kush?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*