VIDEO/ Donin të plaçkitnin supermarketin por e pësojnë keq nga taksisti

August 12, 2017 20:09

VIDEO/ Donin të plaçkitnin supermarketin por e pësojnë keq nga taksisti

Një taksist nga Nottinghamshire i Anglisë teksa priste për të mbushur makinën e tij me benzinë, ka parë dy plaçkitës të maskuar dhe me armë që tentonin të iknin.
Burr i quajtur Karl Holden nuk ka qëndruar indiferent dhe iu është vënë pas duke i rrahur derisa i ka shtrirë në tokë plaçkitësit. Forcat e rendit janë vënë pas të dyshuarve, që ende nuk janë identifikuar.

August 12, 2017 20:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*