Doris Pack sulmon Albin Kurtin: Është hipokrit dhe me dy fytyra

November 21, 2014 18:48

Doris Pack sulmon Albin Kurtin: Është hipokrit dhe me dy fytyra

Eurodeputetja gjermane Doris Pack ka sulmuar liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili ka kritikuar koalicionin mes Hashim thaçit dhe Isa Mustafës.

Sipas saj, Albin Kurti është hipokrit dhe me dy fytyra.

“Shumë hipokrit A.Kurti. Kur LDK po priste që të formojë një qeveri me AAK-në, ai nuk i shihte dështimet…”, ka shkruar Pack.

November 21, 2014 18:48
Komento

10 Komente

 1. era November 21, 19:04

  Sa se duroj dot kete plake te shpifur, s’doli ne pension kjo?

  Reply to this comment
  • Toni November 21, 20:24

   Kjo plaka eshte dashnorja ose e dashura e perjeteshme e genc pollos,kjo rruspi plake mori ne mbrojtje saliun ne 97-en..

   Reply to this comment
 2. Emir November 21, 20:19

  Plehre gjermane e pa-riciklueshme !

  Reply to this comment
 3. Arben November 21, 20:56

  VETE VENDOSJE ESHTE E VETMJA PARTI POLITIKE NE KOSOVE DHE NE PERGJITHESI NE TE GJITHA TROJET SHQIPETARE.

  TE TJERAT JANE BANDA KRIMINALO-HAJDUTE, ASGJE ME TEPER.

  KUSH ESHTE KUNDER KESAJ ESHTE KUNDER SHQIPETAREVE.

  Reply to this comment
 4. simpatizanti November 21, 21:14

  ik moj fig i thare

  Reply to this comment
 5. sali-21-janari November 21, 21:43

  ik, moj shtriga e salushit kalakurve

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi November 22, 02:36

   Kur flet doris paku cdo gjë është prostitucion!? Gjithnjë kjo biba lundron në lumin e interesave? Emrin e ka të bukur, punët sterrë!?

   Reply to this comment
 6. alban November 22, 00:37

  O kurve plake!

  Nuk ka njeri hipokrit dhe me dy fytyra. Njeriu hipokrit eshte me dy fytyra, ose me mire nje e ka fytyre dhe tjetren maske. Vete fjala hipokrit, qe vjen nga greqishtja e vejeter, do te thote me dy fytyra. Kjo tregon se ti je nje e paditur aty ne Evrope dhe mjere Evropa per mendjen tende. Si puna jote, kurva si ti, ne kemi me mijera ketu ne Shqiperi, madje me te mira dhe me te mençura se nje deputete e Parlamentit Evropiano-Kurve. Cyt!

  Reply to this comment
 7. luan November 22, 02:29

  Gjen Saliu plehera te tille se nuk ia var Merkel… Ngushellon veten me pleqte e Europes.

  Reply to this comment
 8. Sali Qerozi November 22, 06:59

  Ka kohe pa e pare kastravecin kjo plaka e fishkur.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*