Doshi, Berishës: Heq dorë nga politika, nëse më gjen lidhje me lojërat e fatit

Redaksia Online October 30, 2013 14:43

Doshi, Berishës: Heq dorë nga politika, nëse më gjen lidhje me lojërat e fatit

Heq dorë nga politika nëse gjendet një lidhje mes meje dhe lojërave të fatit. Ky është basti që deputeti socialist Tom Doshi qe ja ofron ish-Kryeministrit Sali Berisha në kundërpërgjigje të akuzave për përfshirje në lojërat e fatit.

“Gazeta “RD” me kryeredaktor Sali Berishën shkruajti për lidhjen time me lojrat e fatit. Nuk kam dhe nuk kam patur ndonjëherë lidhje me lojrat e fatit. Këto janë tratativa të paefektshme për të cënuar pozitën time në lidhje me këtë çështje. Nëse Berisha gjen një lidhje mes meje e lojrave të fatit,heq dorë nga politika përfundimisht “ deklaroi Doshi.

Për deputetin socialist ky biznes i ligjshëm dhe jo, po rrënon çdo ditë xhepat e familjeve shqiptare. Në këtë kontekst, Doshi i propozon kryeministrit, Edi Rama, mbylljen përfundimtare të këtyre aktiviteteve.

Redaksia Online October 30, 2013 14:43
Komento

10 Komente

 1. demokrati October 30, 14:56

  berisha vetem shpif ne fjalet e tij ka vetem genjeshtra.zoti doshi keni plot fakte per ta paditur kete qelbesire perse nuk e beni?

  Reply to this comment
 2. mergimtari fv October 30, 15:07

  Te ndalohen me ligj keto vese te poshtera te bixhozit qe po shkaterrojne familjet e varfera shqiptare , boll kini drogen , prostituticionin , vrasjet per hakmarrje e larje hesapesh mafioze , te lumte goja Tom Doshi qe thua te mbyllem .

  Reply to this comment
 3. XXXL October 30, 17:15

  Z. Tom Doshi, ke bere nje deklarate publike dhe ti je nga ata burra qe e mban fjalen. Te njejten gje duhet t’ja kerkosh dhe shpifarakut Sali Krimineli, qe po nuk eshte e vertete ajo c’ka thuhet per Ty edhe ai te jape doreheqje. Keto jane shashka per te terhequr vemendjen nga krimet e tij dhe te familjes, grupi i deputeteve te PS duhet te beje kallzim penal, ne Prokurori per Saliun si krimel dhe grabitjes te shqipetareve dhe Shqiperise, ai eshte Tradhetar.

  Reply to this comment
 4. Sulo October 30, 17:43

  Berisha dita-dites po behet si nje grua llafazane qe meret me tere lagjen. Vetem me kete taktike( gjoja nuk pajtoheshe me korupsionin) fitoj padrejtesisht ne vitin 2005 dhe akoma me keq e besuam edhe legjestaturen tjeter. Ky si aktor mundohet te hedhe balte mbi te tjeret dhe ta nxjere veten te lare, kur tani e dijne shqiptaret qer ai se bashku me oborin ministror kane vjedhur prona dhe kane vene pasuri te medha .
  Byroja e hetimit qe mendohet te ngrihet mjafton te perqendrohet tek Berisha dhe Ministrat e tij Bode,Imami,etj ka per te nxjere se nje pjese e pasurise se kombit eshte xhvatur nga keta.

  Reply to this comment
 5. Dobic shpellash October 30, 17:47

  Turpi historik i kombit, maskarra, plehre shpellari Sali Bisha, qe 23 vjet ka ofenduar, sharre me biografi gjithe shqipetaret …
  Atehere ate “Nenen dhe baben” qe nuk te dihen, o “DOBIC SHPELLASH”.

  Reply to this comment
 6. DREAM October 30, 19:14

  ahahahaaahahaaaaaaahahahhahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhaaa
  Aman mor koDOSHI ,aman …mos hiq dore se na fike .
  Te ngeli ripjellja pa nje pistolier te pashkolle,injorant ,si ty ???
  Te ngeli ripjellja pa nje qe kabllogramet e cilesojne te lidhur koke e kembe me krimin ???
  Zot na ruaj ,po ti shite dhite dhe u bere milioner ,bleve diplomen e te lartes pastaj te mesmen dhe u bere deputet …aman ,se ju jeni nderi i kombit ,ne me ju krenohemi !

  Reply to this comment
  • Arturi October 30, 23:19

   Kodoshi, sic thua ti, do ta ktheje PeDe-n ne shoqate, jo vetem ne Shkoder. Pastaj, vertete do thoni: “per para”!

   Reply to this comment
 7. miri October 30, 22:07

  te heqi dore berisha nga politika …..jo ti.

  Reply to this comment
 8. gozhda October 31, 05:53

  o z. tom te lutem te me pergjigjesh pyetjes SE KUR KOMUNISTI BERISHA NUK KA GENJYER.

  Reply to this comment
 9. iliri October 31, 08:56

  Ti mor qeni plak,ke lidhje vete dhe don te ja u kalosh te tjereve topin,po mbaje edhe pak se do te zvarrisim per se gjalli neper tere Shqiperi.Tradhetar i kombit Shqiptare bashke me kupolen tende.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim