Doshi-Frrokut: Bëhu burrë Mark, e thuaj të vërtetën

March 10, 2015 09:48

Doshi-Frrokut: Bëhu burrë Mark, e thuaj të vërtetën

Ballafaqimi i djeshëm mes Mark Frrokut dhe Tom Doshit ka qenë i tensionuar.

Doshi ka këmbëngulur para prokurorëve, se ka qenë pikërisht Frroku ai që e ka lajmëruar për planin e vrasjes.

“Më ke marrë në gusht në telefon kur kam qenë jashtë shtetit, jam kthyer dhe jemi takuar”, i ka thënë Frrokut Doshi para prokurorëve.

Por, Frroku ka mohuar të ketë dijeni për atë që thotë Doshi.

“Bëhu burrë Mark, e thuaj të vërtetën”, i është drejtuar sërish Doshi atij.

Kjo bisedë sipas Doshit është bërë në prani të shoferit të tij, shtetasit Klodian Mema, i cili gjithashtu ka dëshmuar ditën e djeshme.

Por, Frroku ka mbajtur të njëjtin qëndrim.

Për këtë arsye, Doshi ka kërkuar nga prokuroria të marrë tabulatet telefonike të tij dhe deputetit Frroku, çka sipas tij tregojnë bisedën që ata kanë pasur në gusht të vitit të shkuar.

March 10, 2015 09:48
Komento

7 Komente

 1. March 10, 10:26

  Po vellai? Jane te thella punet o Tom .

  Reply to this comment
 2. shpatar March 10, 11:37

  Ja qe spaskemi vetem nje Berishe por nje tufe te madhe qe bejne te njejten pune :Sundo e shkaterro me cfare te vije ne mendje.
  Tapa qe i vuri Dulla popullit shqiptare nje dite do te jepte rezultatin e saje .Vera u thartua dhe uthulla po bene kerdine .Ska zot qe na shpeton nga kjo politike qe ndiqet sot.
  Uqrit te gjithe ne sulm.
  Kush e kush te kafshoje me shume .

  Reply to this comment
 3. Besimi March 10, 13:17

  Zoti Mark Frroku je i tyrperuar per gjith jeten qe te ka mbetur te jetosh.

  Reply to this comment
 4. Goni me March 10, 13:28

  Mire mor Tom,ti po i thua Markut te tregohet burre,po ti pse e le kaq gjate kete ceshtje qe nuk eshte dosido,por ceshtje jete dhe shpertheve,kur sic duket tu ka shkele bishti.Malesoret i thone gjerat troc e ne kohe e ti ne kete rast nuk u tregove malesor.U shkaterrua ky popull nga kjo politike mese destruktive e mafioze,qe e kane kthyer vendin si Palermo 1960.

  Reply to this comment
 5. kubani March 10, 13:41

  Toma,eshte treguar bese-prere,e shiti shokun ne policet dhe ne hasmet e te vellait.
  -Edhe sikur Froku t’i kish thene,Toma pa izen e tij nuk duhej te hapte goje.-Keshtuqe i doli huq kallzimi, ja keputi roma per toma.-Burre legen,tip debili !

  Reply to this comment
 6. gunabardhi March 10, 15:43

  SA TURP,,, KU KEMI PERFUNDUAR SI NE 1920 NE NJU JORK, KU BANDAT BENIN NAMIN, NE SILLEMI SI NE 1920 NE NJU JORK ME BANDAT E ATEHERSHME, NUK E KUPTOJ KETU KUSH ESHTE BURRI DHE KUSH ESHTE GRUAJA, PER MUA JANE TRANSEKSUAL TE DY, NE DUHET TE KEMI BESIM SE KETA BANDIT DO TE ZGJIDHIN HAdheT E SHQIPERISE, O SA POSHTE KEMI RENE,,, NEXHMIJA DHE E GJITHE BOROJA KOMUNISTE QE JANE AKOMA NE JETE FERKOJNE DUART DHE THONE JA KU PERFUNDUAT,,,,,, DHE ESHTE E DREJTE TE TADHEN ME KETA PALO POLITIKAN, HAJDUTA DHE KRIMINELA,,, NUK MBROJ DIKTATUREN, KAM QEN DHE JA KUNDER ATYRE BLLOKMENEVE TE VJETER,, POR QE TE NA DALIN DHE BLLOKMEN TE RINJ NGA E DJATHTA DHE MAJTA KJO NUK DUROHET,, UN DO THOSH?A SE ZOTERINJTE QE DO DALIN NE SHESH PER TE PROTESTUAR ,, NE FILLIM TE HEDHIN POSHTE BASHKINE,,, PASTAJ TE DREJTOHEN NGA MINISTRIA, DHE NE FUNDE. TE MBAROJNE PUNE ME KUVENDI:N,,, DUHET REVOLUZION TOTAL NE SHQIPERI,

  Reply to this comment
 7. skifteri March 10, 16:07

  DOSH=SALUSH=KODOSH=SHKELZEN=PULARI=VEZE KRIMI=MAFJE FAZLLIQI =MIK SALISEBOVIÇI=ME GRDEC= VRASJE TREBICKA =NUK NJOH BAXHANAKUN = KONDRABANDE MUNICIONESH =SHITJE TOKE 1E.= FAZLLIQ= VRASJE 21 JANARI=SKENARE ME PROVA KRIMI =PUSHKESH = NDRRIM TYTASH PISTOLETE =QADRA PISTOLETE=THIKA ME HELM=QORRIM KAMRRASH KRYEMINISTRIE=DHUNE NDAJ K/PROKURORES DHE PRESIDENTIT=VJEDHJE VOTASH=SHARJE ME PRAG SHTEPIE E.R
  .=HAPJE DEPOSH=VRASJE FISIT HAKLAJVE=ORGANIZIM VRASJE A.H.=SHITJE DETIT=SHITJE NAFTE MILOSHEVIÇIT=SHITJE =SHITJE GJITHE HEKURIT TE FABRIKAVE E NE NIKSHIQ PER 5 LEK DHE NUK KANE FUNDE KRIMET E KESAJ MOSTRE [email protected]@@@@@

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim