Dosja “Azem Hajdari”, Izet Haxhia shoqërohet në Prokurorinë për Krime të Rënda

October 1, 2019 11:04

Dosja “Azem Hajdari”, Izet Haxhia shoqërohet në Prokurorinë për Krime të Rënda

Pas transferimit të dosjes “Azem Hajdari” nga Gjykata Penale e Tiranës në Gjykatën për Krime të Rënda, i pandehuri i kësaj çështjeje Izet Haxhia është shoqëruar në Prokurorinë për Krime të Rënda në orën 10.30.

Vetë Izet Haxhija ishte dakord me Prokurorinë që çështja t’i kalonte Krimeve të Rënda.

Haxhija akuzohet për vrasjen e Azem Hajdarit.

j.l./ dita

October 1, 2019 11:04
Komento

1 Koment

  1. MH October 1, 18:29

    Simbas informimit te kesaj ceshtje ku shoqerohet i pandehuri Izet Haxhia deshiroj dhe kam bindjen qe ne fund te ndeshjes te gjyqesorit,i pandehuri Izet Haxhia te perfundoj i nderuari Izet Haxhia.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim