Drama e 16-vjeçares që u abuzua seksualisht nga 100 meshkuj aziatikë

September 9, 2018 19:01

Drama e 16-vjeçares që u abuzua seksualisht nga 100 meshkuj aziatikë

Një vajzë e re është abuzuar seksualisht nga 100 meshkuj deri në moshën 16-vjeçare.

Vajza, emri i së cilës nuk bëhet i ditur, thotë se abuzimi që ajo vuajti midis 1998 dhe 2001 filloi kur ajo ishte vetëm 13 vjeç.

Ajo dha një intervistë për të dëshmuar në gjyqin e tetë burrave aziatike të akuzuar për abuzimin e pesë vajzave gjatë viteve 1998-2003.

Ata i jepnin numrin e saj burrave, të cilët e kërkonin dhe e takonin vetëm për të fjetur me të.

“Sinqerisht, mund të them se deri në moshën 16 vjeçare kam fjetur me 100 meshkuj aziatikë, disa prej të cilëve nuk i kam parë më kurrë. Ata që vijnë e të përdorin vetëm një herë janë të vështirë për tu mbajtur mend. Sapo fillon ti njohësh, numri yt kalon tek dikush tjetër. Në atë kohë nuk e dija se çfarë po kaloja se isha vetëm 13 vjeçe, por tani e di”, tha ajo.

Meshkujt që u dënuan janë Tanweer Ali dhe Mohammed Imran Ali Akhtar, të dy 37 vjeç. Në periudhën që kanë abuzuar me vajzat kanë qenë 17-20 vjeç.

l.h/ dita

September 9, 2018 19:01
Komento

1 Koment

  1. eni September 9, 20:56

    Ata jane pakistaneze muslimane qe falen tre here ne dite dhe shfrytezojne vajzat e reja te padjallezuara angleze. Policia dhe autoritetet britanike u munduan ti fshehin keto krime nga frika se mos akuzoheshin per racizem dhe islamofobi.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*